Porozmawiajmy


Zadzwoń, aby omówić wszystko, o czym chcesz porozmawiać. Zarezerwuj termin, zadawaj pytania lub zgłaszaj sugestie.

+48 604285858
my-story-tutor-photo
Imię *
Nazwisko *
Twój adres e-mail *
Numer telefonu

Temat wiadomości *

Treść wiadomości

* pola oznaczone gwiazdką są wymagane do wypełnienia.

Customer Experience Management

Zarządzanie relacjami z klientami

Customer Experience Management

Zarządzanie relacjami z klientami

Zarządzanie relacjami z klientami

Świadome zarządzanie relacjami z klientami jest szczególnie istotne w sukcesie firmy. Badanie zadowolenia klientów z usług i skłonności do polecania usług poprzez analizy wyników NPS oraz NEV pozwalają na rozwój produktów, zwiększenie sprzedaży oraz długofalowo na osiągniecie sukcesu rynkowego.

Tworzenie map podróży Klientów (Customer Journey Map) pozwala wdrożyć w firmie narzędzia do ciągłego rozwoju oraz wzrostu satysfakcji klientów z uczestniczenia w procesach zakupowych, obsługowych czy reklamacyjnych.

Zarządzanie relacjami z klientami (CEM)

Organizacja oraz operacyjne zarządzanie

Organizacja oraz operacyjne zarządzanie

Budowa efektywnych zespołów

Budowa efektywnych zespołów

Budujemy zespoły obsługujące klientów w oparciu o szerokie doświadczenie oraz światowe trendy. Istotnymi dla nas są efektywność, skuteczność oraz harmonia w pracy z klientami.

Bardzo mocno skupiamy się na zbudowaniu odpowiedniej bazy procesowej oraz raportowej dającej managerowi informacje o pracy zespołu, celach oraz kluczowych KPI. Oferujemy wparcie dla managera , poprzez rozwój jego wiedzy i korzystania z narzędzi .

Organizacja i operacyjne zarządzanie
Organizacja i operacyjne zarządzanie

Moja historia

Nazywam się Marek Pietrusiak i całe swoje życie zawodowe poświęcam idei, że klient jest najważniejszą osobą. Wspomagam przedsiębiorców w ich drodze do rozwoju marki.  Jestem doświadczonym managerem, który w szczycie zarządzał operacyjnie 125 osobowym zespołem. Jestem specjalistą od organizowania zespołów Contact Center oraz raportowania operacyjnego.

Wykształcenie MBA Techniczne
Certyfikowany audytor ISO
Przeczytaj więcej o mnie